Szkolenie i treningi Szachowe programy komputerowe Książki szachowe w j. polskim
Puchary i medale szachowe Książki szachowe importowane Szachy i zegary turniejowe
Szachy popularne i warcaby Strona główna E-mail

Zamawiam: "Partia hiszpańska" A. Karpow, N. Kalinichenko 2010 r. 160 str.


Sposoby płatności (za 1 sztukę):

Zapłata przy odbiorze przesyłki (poczta - dostawa 1 dzień) - opłata za wysyłkę 17 zł, tylko miejscowości na tej liście, pozostałe miejscowości - dostawa 2 dni
Wcześniejsza wpłata na konto, po otrzymaniu potwierdzenia (poczta - dostawa do 3 dni) - opłata za wysyłkę 10 zł
Wcześniejsza wpłata na konto, po otrzymaniu potwierdzenia (poczta - dostawa 1 dzień) - opłata za wysyłkę 13 zł

Przy zamówieniu większej ilości produktów opłata za wysyłkę będzie korzystniejsza, ponieważ zostanie obliczona według łącznej wagi produktów.

Aby złożyć zamówienie można zadzwonić na nr tel. 514/655-885 podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy oraz zamówienie i wybór sposobu płatności.

Można też wysłać e-maila na adres: szachy@gambit.sosnowiec.pl podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy oraz zamówienie i wybór sposobu płatności.

Jeżeli w ciągu 24 godzin nie otrzymacie Państwo e-maila z potwierdzeniem zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny.


Anatolij Karpow to dwunasty mistrz świata, znakomity praktyk partii hiszpańskiej, w której zwyciężał utytułowanych rywali zarówno białymi jak i czarnymi. Arcymistrz Nikolaj Kaliniczenko to z kolei znany teoretyk szachowy, autor kilkudziesięciu książek poświęconych debiutom.

Książka ta nie jest zwykłym podręcznikiem debiutowym. Autorzy omawiają najważniejsze warianty za każdym razem ilustrują je partiami.

Jest to pierwsza od ponad pół wieku publikacja w j. polskim poświęcona partii hiszpańskiej. Zawiera ona najważniejsze partie rozegrane w ostatnich kilkunastu latach, a także te najnowsze z 2009 roku.

Opis wydawcy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2014 Agencja Szachowa "Gambit"