Szkolenie i treningi Szachowe programy komputerowe Książki szachowe w j. polskim
Puchary i medale szachowe Książki szachowe importowane Szachy i zegary turniejowe
Szachy popularne i warcaby Strona główna E-mail

Zamawiam: "W szachowym antykwariacie" M. Ziembiński 2005 r. 111 str.


Sposoby płatności (za 1 sztukę):

Zapłata przy odbiorze przesyłki (poczta - dostawa 1 dzień) - opłata za wysyłkę 17 zł, tylko miejscowości na tej liście, pozostałe miejscowości - dostawa 2 dni
Wcześniejsza wpłata na konto, po otrzymaniu potwierdzenia (poczta - dostawa do 3 dni) - opłata za wysyłkę 10 zł
Wcześniejsza wpłata na konto, po otrzymaniu potwierdzenia (poczta - dostawa 1 dzień) - opłata za wysyłkę 13 zł

Przy zamówieniu większej ilości produktów opłata za wysyłkę będzie korzystniejsza, ponieważ zostanie obliczona według łącznej wagi produktów.

Aby złożyć zamówienie można zadzwonić na nr tel. 514/655-885 podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy oraz zamówienie i wybór sposobu płatności.

Można też wysłać e-maila na adres: szachy@gambit.sosnowiec.pl podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy oraz zamówienie i wybór sposobu płatności.

Jeżeli w ciągu 24 godzin nie otrzymacie Państwo e-maila z potwierdzeniem zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny.


Książka mistrza Mariana Ziembińskiego zawiera ciekawostki, anegdoty i dowcipy szachowe oraz wiele pozycji i zadań do rozwiązania.

Fragment wstępu autora: "...nic więc dziwnego, że technika stała się bożkiem również dla dzisiejszego pokolenia szachistów. Wydawnictwa typu Informatorów, zastąpiły dawną prasę szachową, w której znaki graficzne i tabele w sposób naturalny sąsiadowały z opowieściami o turniejach, z portretami ludzi... Kontakty osobiste między szachistami bezpowrotnie zaginęły. Wygodny i wszechstronny Internet przeniósł życie szachowe do strefy elektroniki. Wirtualna rzeczywistość nadała temu życiu blask, ale z drugiej strony - odważę się powiedzieć - położyła się na nim wielkim cieniem...Wyprawa do szachowego antykwariatu ma przypomnieć czym dawniej żyli szachiści; wydobyć typ ich zainteresowań i poszukiwań; pokazać ich nadzieje i rozczarowania, ambicje i słabostki."

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2014 Agencja Szachowa "Gambit"